Części zamienne homologowane przez zakład

Niezależnie od tego, jakie produkty są wykorzystywane w pracy - od kompaktowej, wydajnej minikoparki i miniwywrotki, po największą ładowarkę przemysłową i wywrotkę kolebkową - nasze części zamienne zapewniają długotrwałą sprawność i wydajność maszyny. Zapraszamy do kontaktu z lokalnym dystrybutorem produktów firmy Terex. Udzieli on szczegółowych informacji i zrealizuje zamówienia części zamiennych z homologacją zakładu.

 

Czym są homologowane przez zakład części zamienne?

 Najprościej mówiąc, chodzi o części zamienne, które otrzymały specyfikację naszych zakładów, zostały przez nie sprawdzone i zatwierdzone w celu zagwarantowania najlepszej sprawności maszyn.

 

Co jest zaletą homologowanych przez zakład części zamiennych?

 

 
Terex Factory Approved Parts 1

Dostępność

Dystrybutor produktów Terex dysponuje szeroką ofertą części zamiennych do natychmiastowego wmontowania lub sprzedaży: poza tym w naszych centrach dystrybucji składowanych jest ponad 100 000 części gotowych do wysyłki.

Terex Factory Approved Parts 2

Dostawa

Dzięki najnowocześniejszej logistyce aż 95 % wszystkich zamówionych części zamiennych opuszcza zakład w ciągu 24 godzin.

Terex Factory Approved Parts 3

Jakość

Dostarczone zostaną oryginalne części zamienne, które zostały użyte również przy produkcji. Dzięki ich niezawodnej jakości można utrzymywać wydajność maszyny nieprzerwanie na najwyższym poziomie.

 

 

Terex Factory Approved Parts 4

Zaleta

Inwestycja w najlepsze wyposażenie maszyny - i to w korzystnych cenach.

Terex Factory Approved Parts 6

Niezawodność

Tylko homologowane przez zakład części mogą zagwarantować miesiąc po miesiącu i rok po roku znakomitą produktywność i niezawodność maszyn.