Bir teklif
isteği

Finlay'a hoş geldiniz!

TF-50L Düşük Seviyeli Besleyici

Finlay® TF-50L düşük seviyeli besleyici, çok çeşitli uygulamalarda ve besleme malzemesi türlerinde yerinde çalışmamaliyetlerini azaltarak üretkenliği en üst düzeye çıkarmak ve verimliliği artırmak için tasarlanmıştır.

Yüksekliği 1.900 mm (6 fit 3 inç), genişliği 2.100 mm (7 fit 1 inç) olan geniş 7 m3 (9,2 yds3) huni, doğrudan ekskavatörlerden, kepçeli vinçlerden ve tekerlekli yükleyicilerden düşük seviyeli besleme olanağı sağlar. Sahada güvenlik ve hızlı kurulum için hazne, hidrolik olarak katlanır kenarlar ile standart olarak takılmıştır. Her üç taraftan da malzeme besleme yeteneği, TF-50L’nin açık ve kapalı kırma ve eleme tertibatlarına kolayca eklenmesini sağlar. 

Kırma ve eleme uygulamasının bir parçası olarak, makine "ölçülü veya kontrollü" malzeme beslemesi için kullanılabilir. Makine ayrıca yardımcı ekipmanı beslemek, malzemeleri aktarmak üzere ek konveyörlere bağlanmak ve gemileri,  kamyonları ve vagonları doğrudan yüklemek/boşaltmak için de kullanılabilir.

  Daha fazla oku


  TF-50H Yüksek Seviyeli Besleyici


   

  Finlay® TF-50H yüksek seviyeli besleyici, çok çeşitli uygulamalarda ve besleme malzemesi türlerinde çift elleçleme ve yerinde çalışma maliyetlerini azaltarak üretkenliği en üst düzeye çıkarmak ve verimliliği artırmak için tasarlanmıştır.

  Büyük hazne/besleyici, 4,2 m3 (5,5 yd3) kapasiteye sahiptir ve doğrudan ekskavatörlerden, tekerlekli yükleyicilerden ve yardımcı makinelerden beslenebilir. Kırma ve eleme uygulamalarında, makine "ölçülü veya kontrollü" malzeme beslemesi için kullanılabilir.

  Makine ayrıca yardımcı ekipmanı beslemek, malzemeleri aktarmak üzere ek konveyörlere bağlanmak ve gemileri,
  kamyonları ve vagonları doğrudan yüklemek/boşaltmak için de kullanılabilir.

   

  Daha fazla oku